Sosyal Sorumluluk Projelerimiz

Aralık 2016 Sokak Dostlarımıza Yuva Projesi

Proje Detayları

Burada Her Şey Sevgiyle Başlar…
Sokaktaki dostlarımızı da unutmadık. Sevgimizi katarak onları soğuktan ve yağmurdan koruyacak yuvalarını, sponsoru olduğumuz Boyner Grup Gönüllüleri ile birlikte dağıttık. Patilerimiz artık sıcacık evlerinde.
Ocak 2017 Sokaktaki Dostlarımıza Mama Projesi

Proje Detayları

Göktürk Pati Evi’nden 1 adet N&D mama alımınızda, sokakta yaşayan dostlarımıza first class mama yalnızca 69.99 TL.
Şubat 2017 Evcil Dostlarımızın Ticari Alım Satımını Engelleme Kampanyası

Proje Detayları

05.02.2017 tarihinden başlayarak Sevgililer Günü başta olmak üzere, pati dostlarımızın ticari bir eşya gibi alım satımını engellemek için sosyal farkındalık kampanyası başlattık. Kampanyamıza katılmak isteyen tüm iş yerlerine ücretsiz görsel desteği sunmaktayız.

Haziran 2017 Karne Gününde Göktürk Amerikan Kültür Kids'deydik.

Karne gününde Göktürk Amerikan Kültür Kids’deydik. Maslak Veteriner Kliniği’nden Veteriner Hekim Osman Köksaldı’nın katkılarıyla, minik dostlarımızla hayvan sevgisi üzerine çok keyifli bir gün geçirdik.
Şubat 2018 Evcil Dostlarımızın Ticari Alım Satımını Engelleme Kampanyası

Proje Detayları

05.02.2018 tarihinden başlayarak Sevgililer Günü başta olmak üzere, pati dostlarımızın ticari bir eşya gibi alım satımını engellemek için sosyal farkındalık kampanyası başlattık. Kampanyamıza katılmak isteyen tüm iş yerlerine ücretsiz görsel desteği sunmaktayız.
Şubat 2019 Evcil Dostlarımızın Ticari Alım Satımını Engelleme Kampanyası

Proje Detayları

01.02.2019 tarihinden başlayarak Sevgililer Günü başta olmak üzere, pati dostlarımızın ticari bir eşya gibi alım satımını engellemek için sosyal farkındalık kampanyası başlattık. Kampanyamıza katılmak isteyen tüm iş yerlerine ücretsiz görsel desteği sunmaktayız.