Köpek eğitimine, köpekten değil, önce sahibinden başlanır… Eğitimlerimiz uzman eğitmenler tarafından kendi çiftliklerinde verilmektedir.

yavru-egitimi

Yavrunun en araştırmacı çevreye en duyarlı olduğu zaman dilimi ilk 6 aylık süreç içerisindedir. Bu dönem ne kadar etkin ve verimli değerlendirilirse, gelecekte oluşabilecek davranışsal sorunların önüne geçilmiş olunacaktır.

Daha Fazla Bilgi
Bize Ulaşın
temel-itaat-egitimi

Puppy dönemini tamamlamış 6 ay ve üzeri köpekler bu kursu alabilir. Eğitim süreci köpeğin fiziki ve mental durumuna göre değişmekle beraber 4-6 hafta arasındadır.

Daha Fazla Bilgi
Bize Ulaşın
ileri-itaat-egitimi

Temel itaat programını tamamlamış köpekler için hazırlanmış kurstur.  Köpeğin karakter yapısı, ayrıca fiziki ve mental durumu göz önünde bulundurulmak kaydı ile 8-10 hafta sürmektedir.

Daha Fazla Bilgi
Bize Ulaşın
davranis-bozukluklari

Dikkatsiz üretim ve gen aktarımı, köpek idarecisinin yanlış tutumları, bunun yanı sıra çeşitli agrasyonların köpek üzerinde meydana getirdiği davranışsal bozuklukların giderilmesi eğitimidir.

Daha Fazla Bilgi
Bize Ulaşın
rehabilitasyon

Çeşitli agrasyon çeşitleri (Korku,şok, öğrenilmiş agrasyonlar, saldırganlık vb) gibi davranışsal bozuklukların üzerinde durulur.

Daha Fazla Bilgi
Bize Ulaşın
rehabilitasyon

Savaş Keskin

Kısa Bilgi

Selçuk Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü mezunu Taekwondo branşında 2. Kademe milli antrenör ve sporcu Alman Çoban Köpeği Irk ve Spor Derneği Ulusal Eğitim Sorumlusu Dobermann Irk Derneği Ulusal Eğitim Sorumlusu ACAT Acil ve Afet dernegi K9 birim egitmeni Köpekli Sporlarda Bh, Schh ve İpo sınavlarında dereceler 2012 yılında ipo 2 sınavında tüm ırklar içinde bu güne kadar alınan en yüksek puanı (99 puan) aldı. (Bu puan halen geçilmiş değil) 2011 Dobermann Dünya Şampiyonası, Macaristan (Show) katılımcısı 2013 Dobermann Dünya Şampiyonası, İtalya (Work) katılımcısı 18 yıldır düzenlenen dünya şampiyonasına ilk defa Türkiye den bir köpek katılmaya hak kazandı. İtaat fazında 45 ülke içinde Dünya 4. oldu Köpeği bu şampiyonaya bu güne kadar katılan en genç köpek ünvanı aldı 2013 WUSV Dünya Alman Çoban Köpekleri Şampiyonası (Show) katılımcısı Kafile Başkanı, Takım kaptanı 2014 Dobermann Dünya Şampiyonası, Slovakya (Work) katılımcısı İtaat fazında Dünya 5. 2015 Dobermann Dunya Sampiyonasi, Isvec (Work) katilimcisi Itaat fazında Dünya 5.,en genç köpek ünvanı rekoru 2013-2014 te oldugu gibi 2015 de yine bizde….

 

İletişim Bilgileri

Website

http://savaskeskin.com.tr/